Миляцька територіальна громада

СВЯТО ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

Дата: 28.12.2019 12:15

Новий рік – одне з найбільш очікуваних свят для дітей та дорослих. Однак, на жаль, не всі дітлахи мають можливість зустріти його в дружньому сімейному колі.

Щоб створити святковий настрій діткам соціально-незахищених категорій сімей Миляцької ОТГ, за сприяння голови Миляцької сільської ради об'єднаної територіальної громади - Федора Хлебовича ,  начальник соціальної служби Миляцької ОТГ – Головачук Людмила Григорівна та старости населених пунктів  Миляцької ОТГ вручили 85 солодких подарунків діткам, які опинилися у складних життєвих обставинах.