НОВИЙ РІК СТУПАЄ НА ПОРІГ!

Дата: 02.01.2020 10:12

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться.

Не обминув радісний, святковий настрій і Миляцьку об'єднану територіальну громаду. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! 31 грудня відбулись Новорічні свята для дорослих мешканців громади.У Миляцькому СБК, жителів та гостей  села привітали з прийдещніми святами Дід Мороз, Снігуронька, конкурси, новорічні музичні сценки, безпрограшні лотереї. Веселого настрою додала новорічна фотозона, біля якої, в такі чудові свята могли зробити свої фото та селфі всі бажаючі.

У цікавій формі пройшло новорічне свято для маленьких жителів села Миляч. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах.

Не менш цікавим було новорічне свято в селі Жадень Миляцької громади.

Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.