Новорічні вітання для маленьких жителів села Миляч.

Дата: 02.01.2020 10:54

Новий Рік був і залишається одним з найбільш очікуваних, яскравих та казкових свят!
Його одинаково полюбляють як і діти так і дорослі.
А щоб свято набуло справжнього феєричного дійства, наповнилось радістю та веселощами матусі з татусями села Миляч, 01 січня 2020 року, запросили  в гості казкових новорічних героїв.

Справжнісінький Дід Мороз та Снігуронька , із повним мішком солодощів та подарунків завітали до всіх дітлахів, які були ввічливими, доброзичливими, були слухняними та старанними. Привітали малечу з Новим роком, побажали їм здоров’я, щастя і  щоб були слухняними. Дітлахи радісно зустрічали гостей з новорічними піснями, віршиками, що готували для гостей. За те, що всі такі були старанні цілий рік, дітки отримали подарунки та солодощі.

Дідусь Мороз похвалив діточок, та на прощання побажав веселих новорічних свят.