Рівненська область, Сарненський район

«Різдвяні піснеспіви-2020» в селі Смородськ

Дата: 13.01.2020 11:59

12 січня у Сородському сільському клубі відбувся святковий концерт «Різдвяні піснеспіви-2020», присвячений новорічно-різдвяним святам і святу Хрещення Господнього. Для глядачів лунали народні колядки і щедрівки у виконанні творчих колективів-колядників Миляцької ОТГ.

На свято з'їхались гурти колядників з кожного куточка нашої громади, були і з  села Будимя, Переброди, Жадень, Удрицьк, Хочин, Миляч. Перед початком заходу учасників концерту та глядачів привітали хор священників української православної церкви Дубровицького району та голова Миляцької сільської ради Хлебович Федір Федорович, які побажали усім присутнім миру, добра і Божого благословіння напередодні світлого свята Василя та Господнього Хрещення.

По завершенню свята до всіх присутніх зі словами вітань звернулася староста села Смородськ Стрибулевич Марія Іванівна. Вона подякувала всім колядникам за гарний настрій, за такі щирі і теплі різдвяні пісні.