Рівненська область, Сарненський район

«Фортуна» Миляцької ОТГ третя в області з футзалу

Дата: 12.03.2020 09:55

27 лютого в м. Костопіль відбувся Чемпіонат Рівненської області з футзалу 2020 року серед дівчат 2004  р.н. і молодші.  В даних змаганнях взяло  участь 6 команд: КОЛІСП Костопіль, ДЮСШ Гоща, ДЮСШ Степань, ДЮСШ Вараш, Немовицька ОТГ та команда «ФОРТУНА» Миляцької ОТГ.

Всі команди грали за коловою системою. За підсумками змагань чемпіонами стали господарі, друге місце ДЮСШ Гоща та брозовими призерами стали спортсменки Миляцької ОТГ. Це дуже гідно з боку молодих дівчат, де вони дійсно набирають колосального досвіду, як в грі так і в стихії бійцівського характеру.

«Фортуна» Миляцької ОТГ під керівництвом вчителя фізичної культури Жакунця Миколи Миколайовича              ( Перебродівський НВК) сповнена оптимізму, готова самовіддано тренуватися, популяризувати футбол серед підлітків, захищати честь громади. Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому та здобувати нові перемоги!

Спеціаліст молоді та спорту

Миляцької ОТГ