В Миляцькій ОТГ до виконання своїх обов'язків приступив поліцейський офіцер громади!

Дата: 03.04.2020 15:18

27 березня 2020 року, сільський голова Миляцької сільської ради, Хлебович Федір Федорович провели першу робочу зустріч з новопризначеним поліцейським офіцером громади, майором поліції Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області – Шахом Олександром Миколайовичем.
В ході зустрічі обговорили майбутній план співпраці, окреслили першочергові проблемні питання на території Миляцької ОТГ та досягнули спільної думки, що співпраця має бути побудована на взаємодії та партнерстві поліції і громади.

Перед тим, як приступити до безпосереднього виконання своїх обов’язків в ОТГ, поліцейський офіцер громади пройшов стажування на Дніпропетровщині. Сам проєкт заснований на принципі "community policing", суть якого взаємодія поліції і громади в напрямку створення безпечного середовища для проживання людей.
Це - не дільничний, а поліцейський, який матиме зовсім інші обов'язки.
Головними завданнями поліцейських офіцерів громади є забезпечення прав і свобод мешканців, правопорядку та публічної безпеки на територіях обслуговування, своєчасне реагування на заяви, повідомлення та проблеми громад, профілактична робота тощо.
Олександре Миколайовичу, сподіваємось на плідну співпрацю задля подальшого розвитку нашої громади. Впевнені що ініціативність, відповідальність, взаєморозуміння та взаємопідтримка дадуть нам вагомі результати в майбутньому.
Бажаємо Вам енергії, натхнення та успіхів, миру злагоди та благополуччя.
Давайте усі разом розбудовувати нашу Миляцьку громаду!

Поліцейський офіцер громади: ШАХ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ - тел.: 0672549787

АДРЕСА: