Рівненська область, Сарненський район

Шановні жителі громади!

Дата: 17.04.2020 13:34

У день Світлого Христового Воскресіння  ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми не самотні на цьому світі, бо з нами Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало та відчувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Зі службою в храмі, з освяченням кошиків та родинними зустрічами — ми звикли саме до такого Великодня. Багатьом із нас непросто прийняти обставини, які змінюють формат великого свята. Але представники різних конфесій запевняють: незалежно від того, перебуватимете  Ви вдома, чи біля стін храму, все одно лунатиме: «Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!».

Бажаємо Вам духовного піднесення, здоров’я і терпимості.

Проведіть ці дні у єдності із собою та своєю сім’єю. Залишайтеся вдома, але долайте відстані в телефонному чи онлайн-спілкуванні з рідними. Піклуйтеся про безпеку, підтримуйте один одного.

Святкуймо вдома!

Світлої і спокійної вам радості!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! – ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Виконавчий комітет Миляцької сільської ради

Дубровицького району Рівненської області