ПЕДКОЛЕКТИВ УДРИЦЬКОГО НВК ВІДГУКНУВСЯ НА УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ

Дата: 06.05.2020 10:18

Педагогічний колектив комунального закладу «Удрицький НВК» відгукнувся на прохання Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області щодо участі у благодійній акції «Протидія коронавірусу» з метою запобігання виникненню та поширенню, локалізації та ліквідації спалахів коронавірусної хвороби СОVID-19.

Одноденний заробіток, виходячи із суми «Всього нараховано», в розмірі 10,4 тис. гривень було використано для придбання найнеобхідніших для протидії коронавірусу матеріалів – сертифікованих деззасобів, 4-х захисних костюмів багаторазового та одноразового призначення, одноразових захисних масок, медичних шапочок, 4-х півмасок фільтрувальних «БУК-3К» FFP3 NR (респіраторів), 2-х портативних пальчикових пульсоксиметрів YM 103 для вимірювання рівня  сатурації кисню в капілярній крові, моніторингу сердечного пульсу та індексу перфузії, безконтактного інфрачервоного термометра, 3-х захисних масок-екранів для обличчя.

Зазначені засоби захисту передані для використання усіма медичними  працівниками ФАПів села Удрицьк та Хочин, медичного пункту Удрицького НВК.

Організатором благодійної акції виступила медична сестра школи Бадан С.А. За її ініціативою за кошти профспілки ще раніше було придбано багаторазові захисні маски для працівників шкільного та дошкільного підрозділів НВК в кількості 60 одиниць, кожному працівникові були видані деззособи «Бланідас» для санітарної  обробки різноманітних поверхонь у навчальному закладі та в побуті. Навчальний заклад забезпечений достатньою кількістю дезинфікуючих, миючих  засобів, проточною холодною та гарячою водою.

Директор НВК                               М. Ящук