День захисту дітей: подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою.

Дата: 02.06.2020 16:40

Сьогодні в Україні діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування потребують особливої уваги та захисту з боку держави. Саме тому, 01 червня начальник центру соціальних служб Миляцької громади Головачук Л.Г. на чолі з головою Миляцької сільської ради Хлебович Ф.Ф. з нагоди Дня захисту дітей,вручили подарункові набори дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням), виховуються в сім’ях своїх близьких родичів та проживають на території громади.

Бажаємо вам, дорогі діти, міцного здоров'я, щастя, добра та родинного затишку. Нехай усі мрії та задуми завжди збуваються!