Рівненська область, Сарненський район

Вдосконалення системи цивільного захисту в об'єднаних громадах України

Дата: 03.06.2020 16:36

В рамках міжнародного проєкту "Вдосконалення системи цивільного захисту в об'єднаних громадах України - Наступний крок", який фінансується програмою "ULEAD з Європою" рівненські рятувальники на практиці навчають домедичної підготовки пожежних добровольців з об'єднаних територіальних громад Рівненщини.

Так зокрема 03 червня навчання пройшли для вогнеборців місцевої пожежної команди села Жадень Дубровицького району. Головна мета міжнародного проєкту -  полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальною медичною освітою. У цих випадках важливо діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти дорога кожна секунда.
Ми переконані, що першу медичну (долікарську) допомогу потерпілому може надавати не тільки медичний працівник, але і кожна людина повинна мати відповідні навички і навчатися цьому треба зі шкільної лави.
В рамках проєкту фахівці навчального пункту обласного управління ДСНС та польські інструктори по черзі минулого тижня вже провели онлайн-навчання для пожежників-добровольців зі Шпанівської, Миляцької, Немовицької та Привільненської ОТГ. Тепер проходить практична фаза.