Рівненська область, Сарненський район

Скринька здоров"я громади " Сильніші разом"!

Дата: 15.06.2020 09:30

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» започаткували проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».
У рамках цього проєкту для об’єднаних територіальних громад України були підготовлені скриньки здоров’я «Сильніші разом».

У травні цього року Миляцька сільська рада стала учасником даного проєкту від Міжнародного БФ «Карітас України» в рамках заходів по протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.
І ось сьогодні маємо приємну новину!!!
Миляцька ОТГ у відділенні Нової Пошти теж отримала пакунки у вигляді двох «Скриньок здоров’я», що містять засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я: у кожному наборі – 440 медичних масок, 30 костюмів біологічного захисту, 8 захисних окулярів,16 распіраторів, 800 пар медичних рукавичок, 1 безконтактний термометр та засоби для дезінфекції.
Вище згадані скриньки допомоги передані в.о.головного лікаря КНП "Миляцький ЦПМСД" Миронюк Світлані Анатоліївні.
Голова Миляцької сільської ради Хлебович Федір Федорович від імені громади висловлює щиру подяку генеральному секретарю Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» пані Дзвениславі Чайківській за надану підтримку.