Поліцейська станція запрацювала у Миляцькій ОТГ

Дата: 18.06.2020 09:25

17.06.2020року в Миляцьку сільську раду (ОТГ)  завітали гості з району: голова Дубровицької РДА, голова Дубровицької районної ради, Т.В.О. начальника  Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу Головного управління Національної поліції  в Рівненській області та його заступник, директор ДП «Висоцький лісгосп» на представлення  поліцейської станції, яка знаходиться  в «Центрі Безпеки» с. Жадень  та службового автомобіля для поліцейського офіцера громади отриманий  на основі концепції проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Автомобіль має стати своєрідним «офісом на колесах» для офіцера громади, який не повинен сидіти у кабінеті, а має більше часу проводити, вирішуючи безпекові питання на території ОТГ. Кожен транспортний засіб укомплектований всім, що може знадобитися працівнику поліції в процесі роботи.  Отож з квітня 2020 року приступили   до роботи поліцейські офіцери громади. Перед призначенням кожен із них пройшов багатоетапний відбір, спеціальну поглиблену підготовку за участі українських та іноземних фахівців та стажування на базі поліції Дніпропетровської області, яка стала пілотною в проєкті.

«Суть цього проєкту полягає у реальному партнерстві між громадами і поліцією. Громади від самого початку брали участь у відборі поліцейських, створенні для них належних умов праці, і ми це дуже цінуємо. В рамках цього проєкту ми намагаємося максимально наблизити поліцію до населення, особливо це актуально для найвіддаленіших громад».

Поліцейським офіцером громади були проведенні заходи населенню с. Жадень по оповіщенню  у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася на території сільської ради, з метою запобігання поширенню на території сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.