ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 26.06.2020 15:42

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на право оренди нерухомого майна, щоналежить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області (далі - конкурс)

Коротка характеристика об’єкта оренди:

Нежитлові приміщення вбудовані в одноповерхову окремо розташовану будівлю сільської ради у складі: кабінет загальною площею 13,8 м2 та зал засідання загальною площею 34,6 м2  передається для іншого використання нерухомого майна –разом зі спільною площею – 48,4 м2, що розташовані за адресою 34130, вул. Центральна, 2, с. Переброди Дубровицького району Рівненської області.

Балансоутримувач та організатор конкурсу:

Миляцька сільська рада Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34133, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Миляч, вул. Василевського 122 Б.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року, рішення сільської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської» № 105 від 25 березня 2018 року, розпорядження сільського голови «Про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна комунальної власності» № 81/01-04 від 26.06.2020 року.

Мета використання об’єкта:

Відповідно до додатка 4 рішення сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року, для цільового призначення: іншого використання нерухомого майна. Детальна інформація  про проведення конкурсу розміщена на веб-сайті Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області за посиланням:

Подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції подаються особисто чи через уповноваженого представника протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення. Посадова особа сільської ради, що уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Бриж І.Д. – в.о. завідуючого юридичним сектором, тел. 0673190487; е-mail:  milgromada@ukr.net.

Конверти з конкурсними пропозиціями будуть розкриті після спливу терміну для прийому пропозицій у Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області. Про дату, час, розкриття конкурсних пропозицій  учасників буде повідомлено в телефонному режимі.