Розпорядження

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миляцького сільського голови

від 06 вересня 2017 року                                                                    № 166/01-03

Про заходи щодо забезпечення доступу

до публічної інформації у Миляцькій сільській раді

Дубровицького району Рівненської області

Відповідно до п.п.20, п.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Указ Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»:

1. Затвердити Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області згідно з додатком № 1.

2. Затвердити зразок форми для подання інформаційного запиту на отримання публічної інформації у Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області згідно з додатком № 2.

3. Затвердити зразок форми обліку запитів на публічну інформацію у Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області згідно з додатком № 3.

4. Визначити секретаря сільської ради – Бовгиря С.В. та спеціаліста 1 категорії – Дерун О.М. у Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області відповідальними  особами за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, надання консультацій під час оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію.

5. Секретарю сільської ради – Бовгиря С.В. (відповідальній за реєстрацію вихідної документації):

- розробити переліки відомостей, що містять службову, таємну, конфіденційну інформації;

- здійснювати реєстрацію запитів на інформацію.

6. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

В.о. сільського голови                                                                  Рожко Г.С.

Повний текст розпорядження з додатками можна переглянути за посиланням