Скликається сесія.

Дата: 16.11.2017 16:44

Фото без опису РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Миляцького сільського голови

від 13 листопада 2017 року                                                        № 209/01-03

Про скликання 2 пленарного засідання

одинадцятої сесії сьомого скликання

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати 2 пленарне засідання  одинадцятої сесії сьомого скликання Миляцької сільської ради 24 листопада 2017 року 0 10.00 год. в сесійній залі адмінприміщення  с. Жадень.

ІІ. На розгляд винести наступні  питання:

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Про встановлення меж та передачу у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  4. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  5. Про проведення інвентаризації земельних ділянок.
  6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Переброди.
  7. Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області.
  8. Про укладання договорів на управління спадщиною.
  9. Про надання дозволу на списання з балансу Миляцької сільської ради приміщення Лугівської початкової школи.
  10. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі Миляцької сільської ради.
  11. Про затвердження проектної заявки «Капітальний ремонт будівлі КЗ «Миляцький НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. – ДНЗ» в частині влаштування покрівлі, утеплення фасаду, часткової заміни ікон та дверей та оздоблення цоколя по вул. Шкільна, 277 в с. Миляч Дубровицького району Рівненської області».
  12. Про внесення змін до рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області № 263 від 21.07.2017 року «Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області».
  13. Про здійснення контролю щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.
  14. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

ІІІ. На сесію запрошуються районні депутати, старости сіл та керівники установ медицини, освіти, культури.

Сільський голова                                                    Ф.Ф.Хлебович