До відома жителям Миляцької ОТГ

Дата: 12.02.2018 16:47

До відома жителям Миляцької ОТГ

Відповідно до розпорядження Миляцького сільського голови від 08 лютого 2018 року № 21/01-04 «Про проведення загальних зборів громадян села Переброди Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» 11 лютого 2018 року о 13.30 годині в приміщенні актового залу КЗ Перебродівський НВК відбулися загальні збори громадян жителів села Переброди по питанню:

• Фінансування будівельних робіт за рахунок ДФРР III етапу реконструкції ДНЗ в с. Переброди.

На загальних зборах громадян прийняли участь:

за дорученням народного депутата України Яніцького В.П. (Оксана Слободзян), голова Дубровицької РДА Петрушко М.М., начальник управління освіти РДА Ніна Стасюк, районний військовий комісар Анатолій Білаш, Миляцький сільський голова  Хлебович Ф.Ф., заступник сільського голови Рожко Г.С., староста с. Переброди Панченко В.В., депутати сільської ради, жителі с. Переброди.

На загальних зборах жителів села Переброди Миляцької ОТГ обговорювали питання фінансування ІІІ черги реконструкції дошкільного навчального закладу в с. Переброди. Отож, на сході села люди прийняли рішення звернутися колективним зверненням до народного депутата та керівництва області з проханням посприяти включенню проекту: реконструкція дошкільного навчального закладу Перебродівського НВК в селі Переброди Дубровицького району Рівненської області.