На захисті безпеки громад Рівненщини!!!

Дата: 01.10.2020 16:39

Сьогодні на базі Миляцької об'єднаної територіальної громади Дубровицького району співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області організували та провели семінар у ході якого підіймалися питання підвищення рівня безпеки населення в об'єднаних територіальних громадах області шляхом утворення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони та запровадження навчального проєкту "Безпековий простір".

У семінарі брали участь представники Полицької, Рафалівської, Висоцької, Локницької, Старосільської, Вараської та Миляцької ОТГ, що ведуть напрямок роботи цивільного захисту у громаді, а також керівники місцевих та добровільних пожежних команд. Такі кущові семінари рятувальники планують провести блищим часом ще на базі двох громад аби таким чином залучити усі об'єднані громади області до процесу покращення якості функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.