Рівненська область, Сарненський район

Новий рік – пора чудес і казки!

Дата: 24.12.2020 13:02

Пам'ятаєте, як у дитинстві вже з перших днів грудня ми починали очікувати на найчарівніше новорічне свято та вірити, що в наступному році всі мрії здійсняться? З якою радістю шукали під ялинкою подарунки від Діда Мороза? Тоді для нас усе навколо перетворювалося на сяюче казкове дійство,а мить очікування свята, що приносило цю казку і віру в дива ,здавалася цілою вічністю.

А 23 грудня, у перерві, під час засідання виконавчого комітету Миляцької сільської ради, працівники Миляцького Сільського Будинку Культури та незмінні учасники аматорського мистецтва ( Ярмошевич Т.Г., Пасько О.В., Савич В.В., Савич Я. В., Ільчук О.М.) щиро вітали Новорічно-розважально-вітальною програмою керівників та працівників сільської ради. Учасники дійства разом з казковими персонажами : Дідом Морозом та Снігуронькою співали новорічних пісень, провели цікаві гумористичні конкурси, доклали максимальних зусиль, щоб принести у колектив відчуття справжнього Новорічного свята. Всі , хто мав змогу побачити цю програму були приємно вражені, отримали море позитивних емоцій та запрошували артистів завітати і на наступний рік, адже новорічна казка – це солодкий спогад дитинства, очікування дива, віри в краще майбутнє і просто хороший новорічний настрій.