Миляцька територіальна громада

Кубок області з волейболу

Дата: 22.02.2021 11:07

Волейбольний рух у Миляцькій об’єднаній територіальній громаді  невпинно розширюється. Спортсмени-волейболісти беруть участь у змаганнях не тільки в районі, а й за його межами. Зокрема, 20 лютого 2021 року в м. Сарни пройшли зональні змагання на Кубок Рівненської обласної організації ВСФТ «Колос» з волейболу серед збірних команд ОТГ. Змагання проводилися з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя, підвищення фізичної підготовленості, пропаганди і розвитку волейболу серед населення об’єднаних територіальних громад області.  Путівку на фінальні змагання могла отримати тільки одна команда з десяти. Хоча спортсмени Миляцької ТГ продемонстрували гарну гру та жагу до перемоги, але потрапити до фінальної стадії їм не вдалося.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували нашу команду під час матчів.

Отож, бажаємо нашим учасникам змагань хороших результатів, вдалих подальших ігор та яскравих перемог.

Головний спеціаліст освіти, молоді та спорту

Григорій Томилович