Рівненська область, Сарненський район

«Фортуна» Миляцької ОТГ бронзовий призер в області з футзалу

Дата: 25.02.2021 14:39

24 лютого в м. Сарни відбувся Чемпіонат Рівненської області з футзалу 2021 року серед дівчат 2005  р.н. і молодші.  В даних змаганнях взяло  участь 6 команд: КОЛІСП Костопіль, ДЮСШ Гоща, ДЮСШ Степань,  ДЮСШ Сарни, ДЮСШ Дубровиця, команда села Зносичі Немовицької ОТГ та команда «ФОРТУНА» Миляцької ОТГ.

Команди були поділені на дві підгрупи в яких грали за коловою системою.  Юні спортсменки, в першій зустрічі, програли з мінімальним рахунком 0:1 команді ДЮСШ Гоща . Друга зустріч також розпочалася не так як хотілося б проти команди  ДЮСШ Сарни, і вже в середині першого тайму поступалися, проте наполегливі дівчата Миляцької ОТГ  показуючи себе бійцем високого рівня з сильним спортивним характером наприкінці першого тайму вигравали 2:1. Цей рахунок і дав можливість вийти у фінал за третє місце. «Фортуна» не мала намірів збивати темп, і у фінальній зустрічі за 3 місце зустрілася з командою села Зносичі Немовицької ОТГ де здобула впевнену перемогу з рахунком 3:1.

За підсумками змагань чемпіонами стали господарі КОЛІСП Костопіль,  друге місце ДЮСШ Гоща та брозовими призерами стали спортсменки Миляцької ОТГ. Це дуже гідно з боку молодих дівчат, де вони дійсно набирають колосального досвіду, як в грі так і в стихії бійцівського характеру. Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому та здобувати нові перемоги!

Головний пеціаліст освіти,

молоді та спорту Миляцької ОТГ