Рівненська область, Сарненський район

Вітаємо Вас на сторінці КУ "Центру надання соціальних послуг" Миляцької сільської  ради!

Дата: 11.05.2021 11:31

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

З повагою , директор Центру

Фурсович Марія Миколаївна

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради розташована за адресою: с. Миляч, вул. Василевського, 122 БДубровицького району рівненської області  тел. (096) 296 3187, електронна адреса: fyrsovichmaria@gmail.com

Центр надання соціальних послуг Миляцької ради діє на підставі Статуту, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Миляцької сільської ради  від 24.12.2020 р. №50.

Центр утворено для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги,в умовах тимчасового або постійного проживання, особам/сім'ям яких вони потребують відповідно до переліку послуг затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Ми діємо на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм .