Рівненська область, Сарненський район

Структура Центру надання соціальних послуг Миляцької сільської ради

Дата: 11.05.2021 13:42

Структура КУ "Центру надання соціальних послуг"

Миляцької сільської ради

Працівники КУ «Центру надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради

Фурсович Марія Миколаївна – директор                                                                                КУ «Центру надання соціальних послуг»

Шарифова Оксана Юріївна  – соціальний                                                                              робітник КУ «Центру надання соціальних                                                                                послуг» сіл Миляч, Лугове, Біле

Шугалевич Віра Леонідівна  – соціальний робітник                                                         КУ «Центру надання соціальних послуг» села Смородськ.

Кошин Алла Петрівна – соціальний робітник                                                              КУ «Центру надання соціальних послуг» села Жадень.

Денищич Наталія Андріївна – соціальний                                                                       робітник  КУ «Центру надання соціальних послуг»                                                                 сіл Переброди та Будимля .