Рівненська область, Сарненський район

Народний, аматорський, хоровий колектив - "Поліська рідня"

Дата: 13.07.2021 11:14

Хоровий колектив  – «Поліська рідня» був організований у 2017 році з ініціативи та фінансової підтримки, мудрого керівника і творчої особистості – Хлебовича Федора Федоровича, сільського голови Миляцької ТГ.

Цю ідею підтримали та допомогли втілити в життя не байдужі люди з різних куточків Миляцької громади, для яких духовні цінності є вищими, ніж матеріальні статки. Вони змогли довести, що творчий потенціал, любов до рідного краю, до української пісні, наполеглива праця та бажання творити – є більшими за будь-який професіоналізм. На сьогоднішній день хоровий колектив «Поліська рідня»  нараховує в собі 25 чоловік. Керівник колективу – викладач Дубровицької музичної школи, Якимович Геннадій Федорович.

Хоровий колектив є частим гостем на сценах сіл громади, неодноразово брав участь у районних святах та концертах, є учасником різних обласних фестивалів.

У 2018 році колектив прийняв участь в обласному фестивалі-конкурсі хорових колективів «Пісня – доля моя», ім.Є.Кухарця. Також в цьому році нагороджені дипломом за участь у районному фестивалі пісенно-музичного мистецтва «Новорічно-Різдвяні піснеспіви». У 2019 році нагороджені грамотою за участь в обласному відкритому фестивалі «Куст».
      Колектив не зупиняється на досягнутому. Творча наснага, натхнення, бажання передати українські народні традиції, любов до української пісні, рідного краю та села, зокрема, – є поштовхом жити і творити музику власноруч.