День села Удрицьк!

Дата: 14.07.2021 15:04

12 липня, День свого села святкували жителі та гості села Удрицьк.

Зібрались великою та дружною родиною, щоб весело та цікаво провести час на святковому концерті.
Своїми творчими номерами, вітали удричан учасники художньої самодіяльності сільських будинків культури, сільських клубів та народний, аматорський, хоровий колектив Миляцької ТГ — "Поліська рідня".

Зі щирими вітаннями звернувся до гостей та жителів села, сільський голова Миляцької територіальної громади — Хлебович Федір Федорович та староста села Удрицьк — Пігаль Неоніла Василівна .
На святковий концерт з'їхались таланти з усієї громади, щоб продемонструвати свої вокальні здібності.

Тож, з метою розвитку жанру української естрадної пісні, виявлення нових обдарувань, підтримки молодих творчих колективів та виконавців, в рамках свята пройшов конкурс-огляд української естрадної пісні, присвячений Дню села Удрицьк.
Оцінювали наших конкурсантів журі у складі:
1. Якимовича Геннадія Федоровича — викладача вокальних дисциплін Дубровицької дитячої музичної школи та керівника народного, аматорського, хорового колективу — "Поліська рідня".
2. Савич Яни Володимирівни — в.о. провідного спеціаліста з питань освіти, культури та туризму.
3. Ящука Миколи Івановича — директора Удрицького НВК.

Як в кожному конкурсі є переможці, а є і переможені. Можливо, комусь завадили хвилювання проявити себе сповна. Тож, нехай цей творчий етап стане для наших конкурсантів тільки поштовхом, щоб рухатись вперед, старатись і не зупинятись на досягнутому.
Кожен із вас молодець!
А призові місця посіли наступні учасники:
І місце у першій віковій категорії здобула чуттєва конкурсантка з Будимля - Торчило Ангеліна.
ІІ місце у першій віковій категорії отримала дзвінкоголоса Цьоба Іванка з села Удрицьк.
ІІІ місце у першій віковій категорії розділили між собою артистичний Пасько Максим з села Миляч та сонячна Кошин Діанка з села Жадень.
Номінацію "Приз глядацьких симпатій" виборола - ніжна Гребіневич Анна з села Переброди.

І місце у другій віковій категорії за єдиноголосним рішенням суддів отримала - чарівна Колода Аліна з села Удрицьк.
ІІ місце посіла харизматична Денищич Аліна з села Переброди.
ІІІ місце зайняла енергійна Войнарович Вікторія з села Жадень.

І місце у категорії дуети та квартет, посіли учасники квартету у складі: Хомич Вікторії, Денищич Аліни, Гребіневич Анни та Денищич Яни.
ІІ місце отримав дует сестер Ангеліни та Каріни Торчило.

Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу за участь!
Ваші таланти, ваші здібності надихають.
Бажаємо вам успіхів у всіх творчих починаннях та справах. Хай все вдається!

Також слова подяки хочеться висловити всім, хто долучився до організації та проведення заходу і ще раз привітати всіх зі святом!