Миляцька територіальна громада

Виїзд фахівців із соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради.

Дата: 16.08.2021 11:45

Працівниками із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради спільно із начальником відділу Служби у справах дітей Миляцької сільської ради систематично відбуваються виїзди  в сім»ї які опинилися в складних життєвих обставинах Миляцької територіальної громади.

Під час виїзду соціальною роботою охоплено 8 сімей в  чотирьох населених пунктах с. Лугове,  с. Миляч та с. Смородськ,

Надання соціальних послуг проводилось з метою попередження нецільового використання  державної соціальної допомоги при народженні дитини та виплат одиноким матерям, підвищення батьківського потенціалу сімей, в яких є ознаки неналежного виконання батьківських обов’язків.  Батькам  надано рекомендації щодо придбання необхідних для дітей продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни та ін. Особливо наголошувалось на необхідності  приведення у  відповідність санітарно-гігієнічних норм проживання сімей та дотримання протипожежних норм при користуванні електроприладами та пічним опаленням помешкань. Також з батьками проводилась робота щодо профілактики негативних явищ, зокрема профілактика зловживання алкогольними напоями.

Працівниками із соціальної роботи надано консультації батькам щодо налагодження взаємостосунків з дітьми та необхідності придбання дитячих книжок та розвиваючих іграшок для всебічного розвитку дітей.

Особливий акцент у роботі, під час відвідування сімей, зроблено на необхідності дотримання правил особистої гігієни, дотримання соціальної дистанції в період поширення коронавірусної інфекції. Роботу в сім’ях проведено із дотриманням вимог карантину.