Відбувся турнір пам'яті воїна АТО Івана Охмака.

Дата: 16.08.2021 10:48

15 серпня 2021 року в селі Миляч відбувся щорічний пам’ятний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака. Відкриття турніру почалося з Гімну України та хвилини мовчання. До вітального слова було запрошено заступника голови Миляцької ТГ - Перепелицю Володимира Олександровича та начальника сектору освіти, молоді та спорту, культури та туризму - Якубовича Сергія Петровича.

Присутні віддали шану герою, який поклав своє життя за нашу свободу на Сході України, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні життя за мир у нашій державі.

У даних змаганнях прийняло участь 6 команд: Серники (Варашського району), Велюнь, Колки, Будимля, Переброди та місцева команда з Миляч. У груповому етапі виборювали право грати у фіналі 4 команди.
До фіналу потрапили: «Случ» Колки, Серники, Переброди та «Оріон» Будимля.

Отже, призерами турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті воїна АТО Івана Охмака стали:
1 місце – «Случ» Колки;
2 місце – Переброди;

3 місце – «Оріон» Будимля;
4 місце – Серники.

Кращими гравцями було визнано Полюховича Дмитра з Серників, Торчило Василя з Будимля, Василевича Ігора з Переброд та кращим воротарем став Пясецький Олександр із Колок.

Призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами, а кращі гравці статуетками та грамотами.

Церемонію нагородження провели: заступник сільського голови - Перепелиця Володимир Олександрович; начальник сектору освіти, молоді та спорту, культури та туризму - Якубович Сергій Петрович та староста сіл Лугове і Біле - Кухарець Олександр Адамович.

Оргкомітет Миляцької  ОТГ висловлює слова ПОДЯКИ за проведення даних змагань:

- директору ДП «Висоцький лісгосп» Торчилу Віталію Федоровичу за надання подарункової атрибутики (кубки, статуетки та медалі);

- директору СПП «Хлібороб» Томиловичу Михайлу Миколайовичу та лісничому ДП «Висоцький лісгосп» Миляцького лісництва Хомичу В’ячеславу Володимировичу за надання  грошової винагороди для переможців змагань;

- підприємцю Ліпінському Богдану Ярославовичу за підготовку місця для проведення змагань;

- директору КЗ «Миляцький НВК» Охмак Світлані Володимирівні за надання шкільної їдальні для приготування обіду;

- колективу Миляцького сільського будинку культури Ярмошевич Тетяні Гаврилівній та Пасько Олені Валентинівній за надання акустичної системи для озвучення змагань;

- суддям, котрі обслуговували змагання: Шаху Степану Леонідовичу, Савичу Володимиру Адамовичу, Жакунцю Миколі Миколайовичу,  Охмаку Володимиру Олексійовичу, Правнику Володимиру Володимировичу.

Головний спеціаліст з питань

освіти, молоді та спорту