З Днем народження, наша Україно!

Дата: 24.08.2021 12:48

30 років Незалежності України - свято, яке важливе для кожного українця, свято, яке має знати і пам'ятати кожен з нас, свято Незалежності та Волі нашої солов'їної неньки!

Святкування 30-ї річниці Незалежності України 22 серпня відбулось у нашій Миляцькій громаді, на базі села Миляч.
З усіх сіл громади з'їхалися люди на свято.
А свято справді вдалося!
Спочатку пройшли урочистості з нагоди Дня Державного прапора, далі розпочався святковий концерт та урочистості, присвячені 30-ій річниці Незалежності України.
Почесними грамотами та грамотами були нагороджені жителі громади за свій особистий внесок у розвиток української держави та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

На свято прибули гості:
Голова Сарненської РДА - Кохан Олександр Сергійович.
Начальник прикордонної служби України "Дубровиця", майор - Троц Роман Валерійович.
Директор Висоцького лісгоспу - Торчило Віталій Федорович.
Грамотами від голови Сарненської РДА було нагороджено голову Миляцької сільської ради - Федора Хлебовича та
Катерину Денищич - спеціаліста 1-ї категорії по веденню військового обліку.
Після нагородження та святкового концерту, в якому взяли участь учасники художньої самодіяльності з усієї громади, старостинські округи громади представляли себе та частинку свого рідного села у світлицях - "Українська хата на гостинність багата!".

Всі старостинські округи були відзначені подарунками, адже представили себе та свої села на дуже високому рівні, а призові місця зайняли:
1 місце - Лугівський старостинський округ;
2 місце - Удрицький старостинський округ;
3 місце - Жаденський старостинський округ.
На святі працювали дитячі розважальні атракціони, де малеча безупину бавилась та веселились. Смачною ухою та ароматним кулішем пригощали всіх бажаючих.
А вже ввечері гості та жителі села відпочивали на масовому гулянні біля Миляцького сільського будинку культури.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення заходу, а всім присутнім за гарний настрій та веселе свято.
З Днем народження, наша Україно!