Рівненська область, Сарненський район

В приміщенні КНП "Миляцький ЦПМСД" з сьогоднішнього дня починає працювати пункт екстреної медичної допомоги.

Дата: 04.09.2021 15:41

До уваги жителів Миляцької сільської ради!

Пункт утворився завдяки спільним зусиллям керівництва Миляцької сільської ради, депутатів рівненської обласної ради минулого та нинішнього скликань - Шевченка Геннадія Миколайовича, Суховича Віталія Миколайовича та Яніцького Василя Петровича, при підтримці з боку директора КП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Рівненської обласної ради - Бортніка Андрія Анатолійовича.

Висловлюємо слова вдячності за цю добру справу для жителів нашої громади!

Спочатку пункт працюватиме кожних вихідних, цілодобово, але є тимчасовим та в подальшому з постійним базуванням.

Бригада екстреної медичної допомоги виїжджатиме з пункту базування, що знаходиться в Миляцькому центрі ПМСД, до пацієнта за викликом - 103!

Бережіть та цінуйте своє здоров'я!