Рівненська область, Сарненський район

Удрицький СБК

Дата: 08.09.2021 14:07

В 1939 році в старому селі Удрицька відкрилась перша сільська бібліотека. Вона розташувалась у великій кімнаті, де при Польській владі була єврейська корчма. Разом з бібліотекою відкрився і сільський клуб.
Перший бібліотекар - Лепініна, яка разом із завклубом Фельманом організовували різні вечори, постановки, п'єси тощо.
Під час другої світової війни бібліотеку було закрито. У 1949 році її знову було відкрито і перенесено до центру села. У 1964 році був написаний план нового клубу і почалось будівництво.

З 1 вересня з 2001 року по 2021 рік, директором Удрицького СБК працювала - Пламада Віта Володимирівна, з 2021 року директором СБК став - Гречко Сергій Михайлович (художній керівник закладу з 1 серпня 1991 року).

Гуртки:

Функціонує тренажерний зал.