Рівненська область, Сарненський район

Шевченківські дні .

Дата: 08.09.2021 15:48

Шевченківські дні продовжуються.

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. Щороку в сільській бібліотеці відзначають день народження Кобзаря. І цього року заздалегідь в читальному залі бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку ,,Співець української слави і волі».

Сьогодні в Удрицькій публічній бібліотеці були проведені шевченківські читання «Доростаємо серцем до Шевченка», у якому взяли участь діти 3 класу Удрицької ЗОШ. Головне завдання заходу — духовне виховання дітей та молоді, виявлення і підтримка обдарованих читців, збагачення їх навичками акторської та сценічної майстерності, популяризація творів основоположника української літератури Т.Г.Шевченка. Щиро дякую класоводу Дячок Олені Степанівні за підтримку та активну участь у житті бібліотеки.