Громада

"Різдвяні традиції". 13.07.2021р.

Дата: 08.09.2021 16:37

Кожного року прихід зимових свят відчувається по-різному. Комусь звук коляди чути ще з початку грудня, а хтось відчуває святкову феєрію лиш після того як вдома з’являється красуня-ялинка, або накривається святковий стіл.

Проте, саме музика здатна наштовхнути нас на ті неймовірні переживання та радісні відчуття, які приходять лише взимку, перед Новим роком та Різдвом.

Багато дослідників та українських письменників досліджували явище вертепу і, що цікаво, його актуальність не зменшується з роками.

Сьогодні читачі бібліотеки познайомились з "Різдвяними традиціями", звичаями та обрядами українського народу, що пов’язані з Різдвяно-новорічними святами. . Діти познайомилися із традиціями і обрядами, пов’язаними із 6, 7, 13 січня. Вивчили вертепні обрядодійства, колядки, щедрівки.