Миляцька територіальна громада

День захисту дітей. 01.06.2021р.

Дата: 08.09.2021 16:55

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.

Але насправді це свято несе за собою не зовсім розважальний підтекст. Воно покликане привернути увагу суспільства до проблем дітей. День захисту дітей був заснований в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок, вперше відзначався в 1950 році.

З Днем захисту дітей сьогодні ми поспішаємо привітати кожного малюка. Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.