Рівненська область, Сарненський район

«Конституція – оберіг нашої держави». 27.06.2021р.

Дата: 09.09.2021 12:26

В рамках святкування Дня Конституції України в бібліотеці КЗ«Перебродівський НВК» користувачам бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку на тему «Конституція – оберіг нашої держави».

Мета виставки :ознайомлення користувачів з історією створення Конституції України та основними її засадами, формування правової культури та отримання знань про конституційні права і свободи;популяризація бібліотечного фонду.

28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня1992 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.

На виставці представлена література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

Представлена книжкова виставка містить таку інформацію: Про Першу конституцію Пилипа Орлика, Цікаві факти про Конституцію України, Про День Конституції в різних країнах , про 9 найдивніших конституцій світу,літературна сторінка «Моя Батьківщино - квітучі поля…",Легенда про державні символи та ще ряд цікавих повідомлень.