Рівненська область, Сарненський район

Виставка «Школа мудрості всіх нас навчає». 02.09.2021р.

Дата: 09.09.2021 12:33

В бібліотеці КЗ «Перебродівський НВК» для читачів оформлено книжкову виставку «Школа мудрості всіх нас навчає».

Перший розділ виставки «Вересень діток  скликає до школи». Зібрано дотепні  віршики про школу,
казки. оповідання, скоромовки, загадки відомих авторів про шкільне життя від першого вересня до першого вересня.
Другий розділ : «До країни знань мандруємо з книжками».Тут зібрані  цікаві енциклопедії для дітей з різних галузей знань,різні цікаві матеріали для всебічного розвитку дитини,  з яих  учні почерпнуть  багато корисної інформації для збагачення свого інтелекту.
 Третій розділ виставки «Чудеса світу». Поміщено літературу  про дива світу.
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, одержуючи відповіді на всі численні запитання. У цих книжечках (підібраних до цього розділу) юні читачі дізнаються про дивовижні давні та сучасні пам’ятки архітектури збудовані людством протягом своєї історії, що відносять до давніх і сучасних чудес світу.