Рівненська область, Сарненський район

18 вересня - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Дата: 16.09.2021 16:21

18 вересня 2021 року Україна  разом з мільйонами активістів 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Мета очистити планету від сміття, формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та зменшити негативний вплив людини на навколишнє середовище.
Долучайтесь 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Беріть з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запрошуйте родину та друзів.
Формати прибирань будуть різні:
 Колективні прибирання з сім’єю, друзями чи колегами на одній із локацій.
 Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
Цифрове очищення.
Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток «EcoHike»  та відмічайте забруднені й очищенні території.
Центральні локації будуть працювати в усіх обласних центрах України адреси, контакти за посиланням: letsdoitukraine.org/2021/09/wcd-central-locations.
Важливо в населених пунктах або районах де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію) акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00.
Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини, користуватись рекомендуємо платформою recyclingpoints.org.
Робіть фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday фейсбук: @letsdoitukraineeco, інстаграм: @letsdoitukraine, @worldcleanupday.global, а найкрутіші фото надсилайте файлами в фото/відео банк акції у телеграм https://t.me/Photo_Video_WCD2021. В_DSC9188становлюйте рамку у фейсбук “WCD2021”, користуйтесь GIF World Cleanup. Робіть активності в соціальних мережах: пости, сторіси, відмічайте свою геолокацію, закликайте друзів приєднуватись.
В разі виникнення запитань, кризових ситуацій, проблеми логістики сміття звертайтесь до відповідних служб, наших координаторів, також буде працювати оперативний чат підтримки від національного організаційного комітету у телеграм  https://t.me/LDUSupport._DSC9188

Найважливіша річ – вітність!
Одразу після акції, координаторів та організаторів локацій, корпоративних та індивідуальних учасників просять занести свої результати до національної звітної онлайн форми за посиланням: https://forms.gle/C6ybxoMRsRogAvFd8 акції до 25 вересня 2021 року включно (онлайн сертифікат, лист з загальними національними результатами акції надішлють на вказану електронну адресу з 1 по 10 жовтня). Найкращі отримають подарунки від партнерів.
В разі виникнення запитань, пропозицій прохання контактувати з офіційними координаторами контакти за посиланням: letsdoitukraine.org/2021/09/wcd-contacts.
Нагадаємо, що серед закладів освіти та позашкільної освіти проводяться змагання, переможці отримають для своїх навчальних закладів подарунки та подяки більше деталей за посиланням letsdoitukraine.org/2021/09/world-cleanup-day-competition.
Загальний результат акції, рейтинг найактивніших учасників, громад переможці конкурсів та змагань буде опубліковано 1 жовтня 2021 року, слідкуйте за новинами на сайті letsdoitukraine.org.

Зробимо Україну чистою разом!