Миляцька територіальна громада

Акція до Всесвітнього дня прибирання.

Дата: 18.09.2021 11:19

Щорічно, 18 вересня по всьому світі мільйони активістів та небайдужих людей долучаються до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day".

Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.

Тож, напередодні Всесвітнього дня прибирання наша громада не залишилась осторонь і також долучилась до акції.

Зробити нашу країну і нашу планету чистою ми можемо тільки спільними зусиллями!