Рівненська область, Сарненський район

Всеукраїнський день бібліотек!

Дата: 30.09.2021 16:36

30-го вересня святкується День Віри, Надії, Любові, але саме цей день Указом Президента України Леоніда Кучми від 14 травня 1998 року було оголошено - Всеукраїнським Днем Бібліотек.

Конкурс читців-декламаторів української поезії, присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек пройшов між учнями шкіл нашої громади.

Кожен з учасників постарався вкласти масу емоцій та сенсу у поезію, яку декламував.

Вірші супроводжувались фоновою музикою та коротенькими відео-фільмами, які відповідали тематиці поезії.

Оцінювали конкурс журі у складі: Ярмошевич Тетяни Гаврилівни - директора Миляцького будинку культури, Савич Галини Стахіївни - спеціаліста із соціальної роботи КЗ "Центр надання соціальних послуг" та Легкої Мирослави Станіславівни - педагога-організатора КЗ "Жаденський НВК".

Тож, результати конкурсу були такими:

-ІІІ місце у І віковій категорії посів - Петрушко Артем, учень КЗ "Миляцький НВК" ;

-ІІ місце у І віковій категорії посіла - Панченко Софія, учениця КЗ "Будимлянський НВК" ;

-І місце у І віковій категорії посів - Томилович Дмитро, учень КЗ "Миляцький НВК" .

-ІІІ місце у ІІ віковій категорії посіла - Тропець Аліна, учениця КЗ "Перебродівський НВК";

-ІІ місце у ІІ віковій категорії посіла - Савич Анастасія, учениця КЗ "Жаденський НВК" ;

-І місце у ІІ віковій категорії посіла - Вабіщевич Вікторія, учениця КЗ "Смородський НВК".

Варто відмітити, що серед учасників були і юні поети, а саме Торчило Лілія, учениця КЗ "Будимлянський НВК" , яка декламувала власний вірш - "Люблю Україну", а також подарувала присутнім чудову пісню про нашу Батьківщину.

Всім учасникам були вручені грамоти та подяки за участь у конкурсі.

Також, висловлюємо подяку бібліотекарям, які підготували та підтримували юних декламаторів.

Хай легкою та вдячною буде Ваша стежина, успіхів Вам та наснаги на Вашій трудовій ниві.