Миляцька територіальна громада

Проєкт «Rivne work hub».

Дата: 05.10.2021 08:39

У рамках проєкту «Rivne work hub», який започаткував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, четвертого жовтня відбулась ознайомча поїздка представниками нашої громади на меблеву фабрику у Квасилів, міжнародної компанії "МОРГАН ФЕНІЧЕ", яка планує створити мікрошвейні підприємства у селах області. Це будуть відділені робочі місця за місцем проживання людини. Компанія готова забезпечити логістику, надавати сировину і устаткування.

Міжнародна компанія «Морган Феніче» є одним із найбільших виробників м'яких меблів у світі. Підприємство працює на Рівненщині вже майже 10 років. На сьогодні тут працевлаштовано понад 1100 осіб. Нещодавно компанія запустила в області лінію виробництва поролону, що стало третім етапом інвестицій в регіон.

За словами представників обласного центру зайнятості, 54% безробітних в області – саме сільське населення. Тому ініціатива створення віддалених робочих місць актуальна, як ніколи.

Наразі декілька громад, в тому числі і наша, зацікавилися пропозицією і на запрошення компанії ознайомилися із виробництвом та умовами створення таких робочих місць.