Рівненська область, Сарненський район

Профілактичні бесіди для школярів.

Дата: 06.10.2021 14:06

З метою профілактики виникнення негативних явищ у молодіжному середовищі за участі поліцейського офіцера громади регулярно проводяться зустірічі з учнями шкіл нашої громади.

Одна із таких зустрічей відбулася сьогодні з учнями КЗ "Миляцький НВК".

Для школярів була проведена профілактична бесіда на тему: «Профілактика злочинів і правопорушень серед підлітків». Також були порушені такі питання, як відповідальність підлітків за злочини та адміністративні правопорушення, наркоманія та її наслідки для людини.

Крім того, було наголошено, що поліція разом з службою у справах дітей проводить рейди щодо виявлення правопорушників і притягнення їх та їхніх батьків до відповідальності згідно чинного законодавства.

Проведена зустріч неодмінно спонукала учнів замислитись над своїм майбутнім, адже лише від них та їхніх вчинків залежить подальше життя.

На закінчення зустрічі працівник поліції подякував дітям за увагу та зосередженість, закликав їх слухати батьків та вчителів, аби не траплялись ніякі прикрі випадки.