Рівненська область, Сарненський район

22 жовтня у Більському лісництві Висоцького лісгоспу проведено посадку лісових культур.

Дата: 23.10.2021 10:16

За вікнами золота осінь, а значить пора для осінньої посадки лісових культур.

Це звичний процес для лісівників, якому приділяється значна увага, адже для лісівника створення лісових насаджень та збагачення території лісовими культурами завжди стоїть на першому плані.

22 жовтня у Більському лісництві Висоцького лісгоспу проведено посадку лісових культур в рамках програми Президента “Зелена країна” - “Створюємо ліси разом”.

Активну участь у посадці лісу взяли працівники Миляцької сільської ради, працівники культури, учні 11-их класів КЗ "Миляцький НВК" та вчителі.

Всі швидко освоїлись на ділянці посадки та взялися до роботи.

Трохи спільної праці і позаду залишилися зелені рядки  майбутніх лісових велетнів.
Трохи втомлені, але щасливі, всі з радістю дивились на результати своєї праці.

Працівники лісництва висловили щиру подяку за допомогу.  Всі розуміли, що через роки чи десятиліття можна буде прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати - "Тут є і моє дерево".

Подібні заходи - це чудова можливість побачити працю лісівника та  унікальна нагода стати частинкою неосяжного світу природи і дати початок чомусь новому. Хто хоч раз посадив дерево, - той ніколи не буде шкодити зеленому скарбові і не дозволить цього іншим. По суті, це шанс зробити у своєму житті щось вагоме та корисне для усього суспільства.