Миляцька територіальна громада

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Дата: 26.10.2021 14:07

Тож, сьогодні ще один юнак нашої громади долучився на строкову службу до ЗСУ, це: Андрій Чмуневич 1998р.н. житель села Переброди.

Привітати призовника прибув начальник відділу юридичного, інформаційного та кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Миляцької сільської ради – Віктор ПЕТРОВЕЦЬ, із напутніми словами він звернувся до юнака, зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування на службі надасть кожному призовнику впевненості та мужності.

21.10.2021 року на контрактну службу до ЗСУ долучились два брати з села Жадень – Сергій Восінський 2002 р.н. і Олександр Восінський 2003 р.н., які нестимуть службу у 80-ій бригаді Десантно-штурмових військ Львова.

Сільський голова Федір ХЛЕБОВИЧ висловлює щиру подяку бабусі та сестрі Андрія Чмуневича – Анастасії Чмуневич та Галині Федотовій, батькам братів Восінських – Жанні Восінській та Анатолію Восінському, за патріотичне виховання своїх дітей та висловлює переконання, що армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги, що той час, який хлопці проведуть на службі, не пройде для них марно.

Тож, міцного здоров’я призовникам,  успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися до рідного батьківського дому.