Рівненська область, Сарненський район

З Днем автомобільного транспорту та дорожнього господарства України!

Дата: 31.10.2021 09:08

Шановні працівники і ветерани автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини неможливо уявити без автомобільного транспорту.

Ця важлива сфера економіки налічує численну армію професіоналів, праця яких значною мірою визначає функціонування всіх галузей господарства держави в цілому. Від майстерності та якості роботи дорожників залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, “залізний кінь” – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою, сільський голова Миляцької сільської ради Федір Хлебович.