Рівненська область, Сарненський район

Жителі нашої громади знову поповнили ряди Збройних Сил України.

Дата: 16.11.2021 15:18

Призовник – це звучить надійно, гордо, відповідально. Він – базова ланка України.  Призовник – не просто хлопець, а оплот, герой, захисник!

Тож до українського війська 10.11.2021 року на строкову військову службу долучився юнак Миляцької громади с. Біле Ілля ТРУМ, 2003р.н., який довів свою відвагу, мужність та честь.

А сьогодні 16.11.2021 року поповнив ряди Збройних Сил України на строкову військову службу призовник Костянтин ШВЕЦЬ, 2002 р.н., житель с. Жадень Миляцької територіальної громади. Привітати юнака прибули представники Миляцької сільської ради, а саме: Володимир ПЕРЕПЕЛИЦЯ, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів та Віктор ПЕТРОВЕЦЬ начальник відділу юридичного, інформаційного та кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту, які побажали легкої та успішної служби, незгасної любові в серці, удачі в пошуках правильних відповідей на всі  питання, міцного здоров’я і сил!

Сільський голова Федір ХЛЕБОВИЧ зі свого боку висловлює подяку батькам призовників Богдану ТРУМУ с. Біле, Миколі та Ользі ШВЕЦЬ с. Жадень за виховання свідомих громадян та справжніх патріотів України. Бажаємо відмінного здоров'я, відданої служби, вірних товаришів та мудрих офіцерів.

Нехай везіння та удача завжди супроводжують Вас!