Миляцька територіальна громада

З Днем Гідності та Свободи! 21.11.2021р.

Дата: 22.11.2021 09:21

Шановні краяни!

Щиро і сердечно вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!
21 листопада – це доленосний день в історії нашої молодої Української держави, адже саме на цей день припав початок двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вектору розвитку.

Українці – великий народ, який заслуговує на щасливе життя в державі, де гідність людини та її свобода цінуються понад усе.
Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Зичу усім міцного здоров’я, благополуччя, світлої радості, непохитної віри у краще майбуття нашої Вітчизни.
Нехай мир і спокій запанують у рідній Україні.

З повагою, сільський голова Миляцької сільської ради Федір Хлебович.