Рівненська область, Сарненський район

Свято осені у дошкільних закладах Миляцької ТГ.

Дата: 22.11.2021 09:28

У дошкільних закладах Миляцької ТГ пройшли свята осені.

Свята в дитячому садку мають величезний вплив на емоційний світ дитини, її пізнавальний та інтелектуальний розвиток. Підготовка до них розвиває і пам'ять, і увагу, удосконалює мову і пластику рухів.
Проведення свята дає можливість розкритися кожній дитині: хтось показує себе у великій ролі, хтось у зовсім крихітній; боязкі, сором'язливі діти можуть проговорити свої слова хором. Разом з дітьми беруть участь і дорослі - вихователі.

Сценарії відповідають віковим особливостям дітей, в їх основі лежить сюжетна лінія, яка об'єднує діючих персонажів і весь музичний та ігровий матеріал в одне ціле.

Саме казкова образно-ігрова форма найбільш ефективна в дошкільному віці, в ній яскравіше розкриваються творчі здібності дітей. Кожна дитина на таких святах - і артист, і глядач.
На виставах для молодших дошкільнят провідні ролі виконують дорослі.
Дітям старшого дошкільного віку цілком під силу брати участь у всьому святі, де дорослі виконують 1-2 ключові ролі.

Ми маємо змогу побачити всіх учасників свята.