Громада

Пам'ятаємо...

Дата: 27.11.2021 10:20

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1923, 1946-1947 років в Україні.

Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей.

Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей — наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Приєднуйтесь до Загальнонаціональної хвилини мовчання та запаліть свічку пам'яті у своєму вікні.

Нехай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам мудрість, силу та волю недопустити ніколи знущання над українським народом.