Миляцька територіальна громада

Андріїівські вечорниці.

Дата: 13.12.2021 15:47

12 грудня ,у переддень свята Андрія , молодь зібралася у клубі с.Жадень на вечорниці.

Дівчата,як заведено, ворожили на свого судженого , за допомогою найпопулярніших у народі гадань.

Після приходу хлопців кусали запашну калиту, смакували пончики та вареники.

Цей святково-таємничий вечір у році справив незабутнє враження на молодь, нагадав про наші традиції та звичаї, запалив вогник загадковості у серцях, всім було весело та цікаво.