Рівненська область, Сарненський район

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 10:00

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

Нехай свята принесуть Вам добро, мир і достаток. Хай здійсниться все задумане, а 2022 рік прийде до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ, багатим на нові здобутки і приємні події. У ці чудові святкові дні подаруймо один одному найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу близьким.

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

З повагою, сільський голова
Миляцької сільської ради                                                                  Федір ХЛЕБОВИЧ