Рівненська область, Сарненський район

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів.

Дата: 15.02.2022 16:27

15 лютого – це День пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок  на території інших країн.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

Доброю традицією у Миляцькій сільській раді стала організація зустрічей з воїнами-афганцями, мешканцями нашої громади.
На зустріч зібралися воїни-афганці з населених пунктів сільської ради, знаючи, що на них чекає тепла та привітна атмосфера, взаєморозуміння та повага, спогади про роки Афганської війни та просто дружні стосунки.

Всі разом відвідали могили загиблих побратимів та вшанували їх світлу пам'ять: Пігаля Михайла Олександровича ( с. Удрицьк)., який загинув на чужині; Пригона Василя Григоровича (с. Удрицьк) та Матвієвича Григорія Миколайовича ( с. Хочин)., які померли від ран та хвороб уже дома.

Воїни-інтернаціоналісти, жителі Миляцької сільської ради, які проходили строкову службу на території Афганістану та повернулися на рідну землю:
- Швець Володимир Леонідович ( с. Миляч)
- Савич Володимир Миколайович ( с. Миляч)
- Веренич Сергій Григорович ( с. Миляч)
- Савич Петро Олександрович ( с. Жадень)
- Петровець Іван Павлович ( с. Переброди)
- Хомич Михайло Герасимович ( с. Переброди)
- Олексійовець Адам Борисович ( с. Смородськ)
- Вовкодав Олег Дмитрович ( с. Хочин).

Шановні воїни-ветерани, Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні ООС. Ви, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Низький уклін вам, миротворці.
Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!
Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини та рідної України!
Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!