Миляцька територіальна громада

Розвага "Зиму проводжаємо - весну закликаємо".

Дата: 16.02.2022 13:52

Стрітення-святкують 15 лютого,це день зустрічі зими і весни. В старшій групи "Гномики" вихователі Вікторія Савич, Вікторія Якубович, музичний керівник Світлана Белеля, фізінструктор Світлана Бовгиря, провели розвагу разом з дітьми "Зиму проводжаємо - весну закликаємо".   Сценарій розваги наповнений українським колоритом:вірші,веснянки,хороводи,народні прикмети. Все це сприяє вихованню у дітей любові до Батьківщини,її народних традицій,бажання бути гідним громадянином України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)